Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dąbrowa-Michałki

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Zambrów(Dąbrowa-Michałki + 21 km)

2 436 500 zł443 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam.Sprzedam budynek Mieszkalno/Użytkowy w Zambrowie przy ulicy Wisniowej.Budynek o dużym potencjale,ktory może byc wykorzystany do prowadzenia różnych dzialalnosci gospodarczych,takich.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Stara Ruś

Stara Ruś(Dąbrowa-Michałki + 23 km)

960 000 zł180 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:28 578 m²

Lokalizacja: stara Ruś gmina (wiejska) Wysokie Mazowieckie, powiat wysokomazowiecki, województwo podlaskie. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana składająca się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Długie Kamieńskie

Długie Kamieńskie(Dąbrowa-Michałki + 21 km)

329 000 zł42 000 m² 7,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko nad Bugiem i jeziorem | ponad 4,2 ha wyjątkowych terenów | Długie Kamieńskie | tylko 130 km od Warszawy Są miejsca, których nie kupuje się wyłącznie dla działki. Kupuje się je dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Zawrocie-Nowiny

Zawrocie-Nowiny(Dąbrowa-Michałki + 15 km)

979 000 zł319 m² 3 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 311,7 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Zawrocie-Nowiny, w gminie Wysokie Mazowieckie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szumowo

Szumowo(Dąbrowa-Michałki + 24 km)

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Szumowie 1000 m z ogromnym potencjałem! Szukasz miejsca na swój wymarzony dom? Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1000 m i wymiarach około 34.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karp

Karp(Dąbrowa-Michałki + 23 km)

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 189 m²

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i doinwestowane siedlisko, które łączy klimat polskiej wsi z nowoczesnymi udogodnieniami. Nieruchomość położona w miejscowości Karp (gm. Rudka) idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Ciechanowiec

Ciechanowiec(Dąbrowa-Michałki + 19 km)

299 000 zł61,40 m² 4 869,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz siedziby dla biura swojej firmy lub lokalu handlowo- usługowego ? To jest oferta dla Ciebie. Opis: oferta dotyczy sprzedaży lokalu o powierzchni 61,4 m2. Lokal znajduję się w Ciechanowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Wysokie Mazowieckie(Dąbrowa-Michałki + 12 km)

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Pierwszego Maja w Wysokiem Mazowieckiem. Informacje o mieszkaniu: rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czyżew

Czyżew(Dąbrowa-Michałki + 8 km)

490 000 zł283 m² 1 731,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Czyżew, woj. podlaskie Możliwa zamiana na mieszkanie w Piasecznie lub Pruszkowie! Na sprzedaż dom o powierzchni 283 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Czyżew(Dąbrowa-Michałki + 8 km)

13,02 zł/m²43,79 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem lokal na parterze zmodernizowanego w 2023 r. dworca w Czyżewie. Powierzchnia najmu 43,79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa-Michałki

Dąbrowa-Michałki,podlaskie

350 000 zł6 000 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam dom z bala z garażem po generalnym remoncie , od zaraz do zamieszkania , na parterze są 3 duże pokoje , kuchnia z jadalnią i 2 łazienki ( 1 łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa-Michałki

Dąbrowa-Michałki,podlaskie

350 000 zł160 m² 350 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa-Michałki

Dąbrowa-Michałki,podlaskie

80 000 zł75 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom drewniany z bala, stan bardzo dobry, światło, woda, działka ogrodzona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij